חיבור חכם בין כישורים לתפקידים

מיזם SKEELZ הוא מערכת חכמה המאפשרת התאמה מירבית בין תפקידים ובין מועמדים בגילאי 55+ על בסיס כישורים.

מי אנחנו?

עמותת "והדרת הכוח השלישי" שהוקמה לפני עשור, רואה באוכלוסיית המבוגרים בישראל נכס לאומי שמקומם במרכז העשייה החברתית, הכלכלית, והתרבותית. "והדרת" בחרה להתמקד בתחום תעסוקת מבוגרים וקבעה כמטרת-על להעצים אוכלוסייה זאת אשר לה יכולות משמעותיות לתרום לשוק העבודה, להתפרנס בכבוד, ולאפשר למעסיקים לקבל כח אדם מיומן ורב כישורים. לשם כך היא הקימה את מיזם SKEELZ .

הטכנולוגיה:

הפלטפורמה שהותאמה לצרכי SKEELZ משתמשת בבינה מלאכותית למפות את מכלול הכישורים של מחפש העבודה, אותם רכש במהלך שנות חייו, ולהתאים אותם למיפוי של צרכי המעסיק המפרסם את המשרה . כך, מתבצעת התאמה בין המועמד והמשרה בדרך שהיא לא רק מדויקת ואפקטיבית אלא גם מאפשרת הרחבת מיגוון המשרות אליהן מחפשי העבודה יכולים להגיש מועמדות.

מה עושים?

נכנסים למערכת, נרשמים, מעדכנים פרטים ומדרגים כישורים. בסיום שלב ההרשמה תקבלו את מפת הכישורים שלכם ואת המשרות המתאימות לכם מדורגות על פי מידת ההתאמה שלכם למשרה

במה זה שונה מ"דרוש ניסיון"?

אנחנו מובילים מהלך נרחב המותאם לעולם העבודה המתחדש על ידי פיתוח ויישום תוכנית ייחודית, יצירתית וחדשנית. המתתודולוגיה של "גיוס עובדים מבוסס כישורים" ( (Skills-Based Hiring, אשר תופסת תאוצה בשנים האחרונות, היא שיטה לפיה גיוס עובדים מתבסס על כישורים מתאימים לביצוע משימות המשרה ולא רק על מקומות עבודה קודמים, תפקידים, ניסיון או תארים ותעודות .

השותפים שלנו

חברת retain.ai מתמחה בפיתוח מנועים של בינה מלאכותית (AI) בתחום משאבי אנוש. מיזם סקילז נתמך על ידי קרן משפחת סגול וזרוע החדשנות של משרד העבודה
הופכים
את המידע
להצעת
עבודה
מערכת חכמה המאפשרת התאמה מירבית בין תפקידים ובין מועמדים בגילאי 55+ על בסיס כישורים

למעסיקים אנחנו מציעים

למחפשי/ות עבודה אנחנו מציעים

עוד קצת על תעסוקת מבוגרים

בישראל חיים כמיליון וחצי אזרחים בני 55-75. יותר ממחציתם אינם עובדים, מציאות הגורמת לעלייה בתחולת העוני בישראל. ברמה הלאומית, יש אובדן כוח אדם איכותי למשק, והכבדת עומס על מערכות הרווחה. במקביל, בשוק העבודה הישראלי חסרים עובדים מיומנים.

התארכות תוחלת החיים יצרה מצב בו חלק ניכר מבני ובנות 55+ פרשו מעולם התעסוקה בשל גילנות וחוקי פנסיה דרקוניים. בגילם הם עדיין יכולים ורוצים להמשיך להיות עסוקים וגם לחיות חיים משמעותיים ומעניינים. וחשוב לא פחות, הם חייבם לייצר הכנסה שתאפשר שמירת רמת החיים ולנהל חיים איכותיים ומספקים.
היום יש כ-700,000 ישראלים בגילאים אלו שרוצים ומסוגלים להתפרנס בכבוד, ושיכולים להוות מאגר כח אדם איכותי ותורם לשוק העבודה. אך, חסרים מנגנונים יעילים ומתקדמים לשילוב אפקטיבי של עובדים מבוגרים בעולם העבודה המתחדש.

SKEELZ נשען על ההיכרות העמוקה (למעלה מעשור של פעילות) של "והדרת הכוח השלישי" עם אוכלוסיית המבוגרים, ועל מאגר נתונים של עשרות אלפי מחפשי עבודה מבוגרים ואלפי מעסיקים.