עבודות לבני 50 פלוס

ב SKEELZ ניתן למצוא הצעות ועבודות לבני 50 פלוס. הקושי במציאת עבודה בעלת תנאים ודרישות מתאימות, מתחיל כבר בגילאי 45+. עם זאת, אנחנו בעמותת "והדרת הכוח השלישי" מאמינים שהמוטיבציות, הרצונות וגם היכולות משתנות לאורך השנים ולכן עבודות לגיל 50 פלוס דורשות פלטפורמת חיפוש אחרת. את רף הגיל הורדנו בשנה האחרונה מתוך ההבנה שמקומות עבודה וארגונים רבים מציעים לעובדים חבילות פרישה כבר בגיל מוקדם יותר משנהוג בשוק העבודה הרגיל. פורשים "צעירים" כאלה, ירצו במקרים רבים להמשיך לעבוד והיכולות שלהם ברוב המקרים יהיו גבוהות מאוד וגם התאמתם לעבודה ובכל זאת, המוטיבציות טיפה שונות אחרי פרישה (גם אם היא מוקדמת). אנשים רבים יחפשו משרות בפרופיל נמוך יותר על מנת לאפשר אורך חיים מגוון שישלב פעילויות נוספות מחוץ לעבודה (זמן טוב לפתח תחביבים ולבלות עם המשפחה). לכן, SKEELZ מציעה פלטפורמה של חיפוש עבודות לבני 50 פלוס שמכירה ומבינה את כל המשתנים האלה ומנסה לכוון כמה שיותר קרוב אל ליבם של מחפשי העבודות לבני 50 פלוס.

עבודות לבני 50 פלוס
הופכים
את המידע
להצעת
עבודה
מערכת חכמה המאפשרת התאמה מירבית בין תפקידים ובין מועמדים בגילאי 55+ על בסיס כישורים

מה השתנה בשוק העבודה בשנים האחרונות? נראה לנו שלא נטעה אם את השינוי העיקרי נייחס לתמורות שחלו בעקבות משבר הקורונה ובראשם, האפשרות לעבודה מהבית. מעסיקים רבים הבינו שהתועלת של עבודה מהבית, במקרים רבים, היא גדולה יותר מהעבודה במשרד. שיחות סביב מכונת הקפה, ישיבות ארוכות ולא תמיד אפקטיביות, שעות נסיעה רבות הלוך וחזור, כל אלה נעלמים מסדר היום כאשר מדובר בעבודה מהבית. כמובן שלצד כל זה ישנם גם חסרונות לעבודה מהבית אבל אם מעסיקים ועובדים ידעו לשלב בין השניים, ניתן למצוא את האיזון שיאפשר לעובדים להגיע לתוצאות גבוהות יחד עם התחושה שמקום העבודה שלהם מאפשר להם חיי משפחה ופנאי. עבודה מהבית מקבלת משנה תוקף כשמדובר בעבודה אחרי גיל פרישה. רבים מהעובדים המבוגרים יעדיפו בשלב החיים שבו הם נמצאים לעבוד אבל יחד עם זאת להנות מדברים שהניחו בצד כל השנים. טיולים, משפחה, תחביבים, כל אלה ועוד הם חלק בלתי נפרד מעולם התוכן של אוכלוסיית העובדים המבוגרים ולכן עבודה מהבית, או עבודה "היברידית" כפי שהיא מכונה מאפשרת למעשה ליהנות מכל העולמות.

יש לכם
הזדמנות להיות
חלק
מקהילת סקילז
הידע שלך, הניסיון שצברת, הקשרים שיצרת וכמובן הכישורים שלך – לכל אלה ערך רב עבור בניית הקהילה שלנו, השואפת לאפשר זירת מפגש בין חבריה וחברותיה. באמצעות סדנאות ופעילויות העשרה, תייצר הקהילה הזדמנויות נוספות להרחבת מעגל הכישורים, ותסייע בתהליכי ההתמצאות וההשתלבות בחיים גם לאחר הפרישה.

דרוש ניסיון הינו פורטל התעסוקה למבוגרים הראשון בארץ. את פורטל התעסוקה למבוגרים דרוש ניסיון הקימה עמותת "והדרת הכוח השלישי" בשנת 2013. דרוש ניסיון פעל בשיתוף המשרד לשוויון חברתי עד שנת 2021. במסגרת דרוש ניסיון, הושמו במקומות עבודה שונים מעל 6000 מחפשי עבודה בני ובנות 60+. יותר מ2000 מעסיקים קיבלו מענה באיוש משרות. פורטל "דרוש ניסיון" קם על מנת לייצר פתרונות תעסוקה לבני ובנות 60+ שמעוניינים לחזור לשוק העבודה או להישאר בו. עם הקמת והדרת הכוח השלישי החליטה מנכלית העמותה ריבי בלר יחד עם נמרוד קמינסקי, על הקמת הפורטל ולרכז את רוב פעילות העמותה בנושא תעסוקת מבוגרים. במהלך שנות פעילותו דרוש ניסיון הציע הכשרות שונות ומגוונות למחפשי עבודה מבוגרים ולמעסיקים. עם סיום השותפות של המשרד לשוויון חברתי, בשנת 2022 חברה עמותת והדרת הכוח השלישי לחברת סטארט אפ המתמחה בבינה מלאכותית בעולמות הגיוס ויחד החליטו על פיתוח SKEELZ, מערכת התאמת משרות למבוגרים המבוססת על כישורים. עם עליית SKEELZ לאוויר, פורטל "דרוש ניסיון" ייסגר.

מאמרים נוספים

התאמת כישורים

התאמת כישורים התאמת כישורים היא עבורנו, ב"והדרת הכוח השלישי" הדרך הטובה ביותר למגר את תופעת האפלייה על רקע גיל שאנו נתקלים בה אחת לכמה זמן.

קרא עוד »
משרות איכותיות למבוגרים

התנדבות אחרי פרישה

התנדבות אחרי פרישה בתוך עולם התעסוקה, קיימות אפשרויות והזדמנויות שונות ומגוונות של תעסוקה בשכר ולצידן, קיימות אפשרויות לתעסוקה בהתנדבות. התנדבות אחרי פרישה היא למעשה הדרך

קרא עוד »

חיפוש עבודה למבוגרים

חיפוש עבודה למבוגרים היום, עם התגברות הפעילות ברשתות החברתיות, עשרות רבות של קבוצות פועלות בפייסבוק תחת המטריה הרחבה ששמה "חיפוש עבודה למבוגרים". קהילות פייסבוק הן

קרא עוד »