אודות

על המיזם

בעידן התעסוקתי החדש, המועמדים החזקים באמת הם אלו שמציגים לא רק קורות חיים מרשימים, אלא סט שלם של כישורים, ידע ויכולות מקצועיות ואישיות, שנרכשו במשך עשורים של קריירה והתפתחות, בכל מישורי החיים. גם עולם ההשמה נדרש לעדכן גירסא. בשיטה הנוכחית, לא מתקבלת תמונה רחבה מספיק על סל הכישורים הרלוונטיים המלא של המועמד.ת. משרות איכותיות ממתינות זמן רב לאיוש, בעוד שמועמדים חזקים אינם מאותרים ונותרים במעגל מחפשי העבודה.

המשימה שלנו

המשימה של Skeelz היא לייצר התאמות מדויקות בין משרות איכותיות,

למועמדים.ות בעלי סל הכישורים הרחב הנדרש לכל משרה. טאלנטים.ות

מגיל 50 + עם ארגז כלים הכולל ניסיון רב, בשלות ותשוקה למימוש עצמי,

בשלבי השיא של הקריירה.

SKEELZ - חיבור חכם בין משרות לאנשים, בעידן מבוסס כישורים

SKEELZ פותחת דלת לעולם תעסוקתי חדש, שבו הזדמנויות לשגשוג וחופש כלכלי אמיתי, פתוחות בפני כל אחד ואחת, בכל גיל.

סקילז מבית והדרת הכוח השלישי

עמותת והדרת הכוח השלישי (ע"ר) חרטה על דיגלה את השאיפה לשוויון מלא בין בני אדם ללא קשר למינם, מוצאם או גילם. הפעילות שלנו מבוססת על ההנחה כי הזכות להגשמה עצמית היא מנת חלקם של כל בני האדם עד יומם האחרון.
אוכלוסיית המבוגרים היא נכס, ומקומה חייב להיות במרכז העשייה החברתית , הכלכלית והתרבותית .
לכן, שמנו לעצמנו למטרה למצב את מעמדם כקבוצת גיל חזקה ותומכת של החברה הישראלית,
כי הוכח כבר שחברה רב גילית מצליחה יותר​.
בשנת 2013 הקימה העמותה את פורטל התעסוקה "דרוש ניסיון" במטרה לקדם את תעסוקת המבוגרים בארץ ולשלב עובדים מבוגרים עם ניסיון בשוק העבודה. המיזם פעל בשיתוף המשרד לשוויון חברתי והוכר כתכנית לאומית לתעסוקת מבוגרים. עד כה, מעל ל5000 עובדים שולבו במקומות עבודה באמצעות "דרוש ניסיון".

יש לכם
הזדמנות להיות
חלק
מקהילת סקילז
הידע שלך, הניסיון שצברת, הקשרים שיצרת וכמובן הכישורים שלך – לכל אלה ערך רב עבור בניית הקהילה שלנו, השואפת לאפשר זירת מפגש בין חבריה וחברותיה. באמצעות סדנאות ופעילויות העשרה, תייצר הקהילה הזדמנויות נוספות להרחבת מעגל הכישורים, ותסייע בתהליכי ההתמצאות וההשתלבות בחיים גם לאחר הפרישה.

עובדים איתנו