אודות

על המיזם

SKEELZ הוקמה כמיזם טכנולוגי חברתי – עסק חברתי על ידי והדרת – הכוח השלישי. עסקים חברתיים הם חלק ממגמה עולמית שמטרתה לעשות שימוש בכלים ושיטות ניהול עסקיות על מנת לקדם אג'נדה חברתית. המטרה שלנו לקדם תעסוקת מבוגרים, לאורך זמן ובהיקפים נרחבים. פעילותנו מוכוונת קיימות כלכלית המאפשרת למיזם לגדול ולהתפתח. למיזם שותפים ומשקיעים: זרוע העבודה – משרד הכלכלה וקרן משפחת סגול

החזון שלנו

Skeelz היא תכנית מבוססת בינה מלאכותית שמוציאה את הגיל מהמשוואה של חיפוש עבודה. הקריטריון העיקרי של ההתאמה בין המעסיק ומחפש העבודה הוא ההתאמה בין הכישורים הדרושים לתפקיד והכישורים שמחפש העבודה פיתח ורכש במהלך שנות חייו. מערכת הבינה המלאכותית יודעת לתרגם את ניסיון החיים של מחפש העבודה במהלך הקריירה ומחוצה לה ולייצר ממנו מפת כישורים מפורטת. במקביל גם הצעת העבודה מתורגמת לרשימת כישורים הדרושה על מנת למלא את התפקיד וכך נוצרת התאמה מירבית בין מחפש עבודה והמעסיק הכל בתוך דקות וברמת מהימנות גבוהה שנוסתה והוכחה כיעילה ומדויקת.

השותפים לדרך

שותפינו במיזם, חברת retrain.ai הינם מומחים עולמיים בפיתוח בינה מלאכותית בתחומי גיוס כוח אדם. בשיתוף פעולה איתם ובתמיכתם של משרד העבודה (מנהל תעסוקת אוכלוסיות), קרן משפחת סגול ופועלים בקהילה, אנחנו יוצאים לדרך.

סקילז מבית והדרת הכוח השלישי

עמותת והדרת הכוח השלישי (ע"ר) חרטה על דיגלה את השאיפה לשוויון מלא בין בני אדם ללא קשר למינם, מוצאם או גילם. הפעילות שלנו מבוססת על ההנחה כי הזכות להגשמה עצמית היא מנת חלקם של כל בני האדם עד יומם האחרון.
אוכלוסיית המבוגרים היא נכס, ומקומה חייב להיות במרכז העשייה החברתית , הכלכלית והתרבותית .
לכן, שמנו לעצמנו למטרה למצב את מעמדם כקבוצת גיל חזקה ותומכת של החברה הישראלית,
כי הוכח כבר שחברה רב גילית מצליחה יותר​.
בשנת 2013 הקימה העמותה את פורטל התעסוקה "דרוש ניסיון" במטרה לקדם את תעסוקת המבוגרים בארץ ולשלב עובדים מבוגרים עם ניסיון בשוק העבודה. המיזם פעל בשיתוף המשרד לשוויון חברתי והוכר כתכנית לאומית לתעסוקת מבוגרים. עד כה, מעל ל5000 עובדים שולבו במקומות עבודה באמצעות "דרוש ניסיון".

יש לכם
הזדמנות להיות
חלק
מקהילת סקילז
הידע שלך, הניסיון שצברת, הקשרים שיצרת וכמובן הכישורים שלך – לכל אלה ערך רב עבור בניית הקהילה שלנו, השואפת לאפשר זירת מפגש בין חבריה וחברותיה. באמצעות סדנאות ופעילויות העשרה, תייצר הקהילה הזדמנויות נוספות להרחבת מעגל הכישורים, ותסייע בתהליכי ההתמצאות וההשתלבות בחיים גם לאחר הפרישה.

עובדים איתנו